Informacje

AP21 Trzebinia

AP21 Trzebinia

Adres

-
-
Trzebinia
Małopolskie

Kontakt+79 449 430 300

Drużyny

Nazwa Kategoria wiekowa
Pierwsza drużyna Seniorzy
Nazwa rozgrywek Poszczególne edycje
Trampkarz grupa Chrzanów 2016/2017
C1 Trampkarz starszy U15
Nazwa rozgrywek Poszczególne edycje
Trampkarz grupa Chrzanów 2016//2017
D1 Młodzik starszy U13
Nazwa rozgrywek Poszczególne edycje
Liga Młodzików Chrzanów 2016/2017
E1 Orlik starszy U11
F1 Żak starszy U9

Data powstania

01.09.2015

Barwy

Opis

Opis klubu dodany przez:

Akademia Piłkarska 21 Trzebinia Pierwsza filia w Polsce Akademii Piłkarskiej 21 Kraków, której założycielami są byli reprezentanci Polski i zawodnicy Wisły Kraków: Mirosław Szymkowiak i Tomasz Frankowski oraz trener Akademii Piłkarskiej 21 Kraków Marek Konieczny (trener, który bierze udział w kursie UEFA Elite Youth – pierwszy kurs trenerów specjalizujących się w szkoleniu zawodników w Polsce.

Dzięki przychylności założycieli AP21 Kraków i pracy w akademii trenera Wojciecha Skwarczyńskiego w mieście Trzebinia dzieci będą miały okazję trenować w profesjonalnej akademii piłkarskiej według europejskich wzorców. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem treningowym, bazą oraz kadrą trenerską.Akademia Piłkarska 21 Trzebinia to nie tylko trening piłki nożnej. To również nauka języka angielskiego, czynny udział w turniejach piłkarskich, organizacja meczy towarzyskich.

Zapraszamy wszystkich chętnych w wieku 4-12 lat

 Akademia Piłkarska 21 Trzebinia , pragnie przedstawić ofertę zajęć skierowaną dla dzieci (dziewcząt oraz chłopców) w wieku przedszkolnym (4-6 lat). Akademia Malucha ma na celu zapoznanie dzieci w w wieku przedszkolnym z szeroko rozumianą kulturą fizyczną oraz propagować aktywność ruchową i zachowania pro-zdrowotne od najmłodszych lat. Sprzyjająca atmosfera, uśmiech i radość dzieci podczas zajęć, będzie naszym wspólnym sportowym sukcesem.

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości